مهاجرت به کانادا از طريق ادامه تحصيل

در ابتدا اجازه بدهيد ببينيم که اصلا چرا بايد در بين اينهمه کشور آزاد، براي تحصيل به کانادا مهاجرت کنيم؟ خب يکي از مهم‌ترين دلايل اين است که تحصيل در کانادا هزينه‌هاي کم‌تري نسبت به ديگر کشورها مثل آمريکا، استراليا، انگليس و. دارد. اين در حالي است که مزاياي زندگي در اين کشور بسيار بيشتر از کشورهاي نام‌برده است.

تحصيل در کانادا | تحصيلي کانادا

موضوع بعدي که مخاطبان را به مهاجرت تحصيلي به کانادا ترغيب کرده، نظام آموزشي منتخب اين کشور است. نظام آموزشي اين کشور در چند سال گذشته عملکرد بسيار موفقي داشته و مدارکي که صادر مي‌کند هم در اغلب کشورهاي جهان به عنوان مدارک معتبر شناخته مي‌شود.

در نهايت آخرين موضوعي که به خاطرش پيشنهاد مي‌کنيم براي تحصيل کانادا را انتخاب کنيد، اين است که شرايط دريافت اقامت در اين کشور براي افراد محصل در آن، بسيار آسان خواهد شد. بنابراين تحصيل در کانادا به نوعي يک تير و دونشان است!

البته مزاياي ديگري هم متوجه علاقه‌مندان به تحصيل در اين کشور مي‌شود، اما با توجه به اينکه نمي‌خواهيم اين مقاله بيش از حد طولاني شود، به شما توصيه مي کنيم با مراجعه به سايت شرکت رايابين الملل با مزاياي کامل تحصيل در کانادا بيشتر آشنا شويد.

کيفيت دانشگاه‌ها در کشور کانادا بسيار بالا است و در زمينه سطح علمي و آموزشي صاحب سبک‌ نسبت به ساير کشور ها است.

اما در مورد شرايط دانشگاه‌ها در کانادا بايد گفت که هم اکنون بيشتر از ??? هزار دانشجوي خارجي در کانادا مشغول به تحصيل هستند.

کشور کانادا داراي ?? دانشگاه معروف است که تعداد ? دانشگاه آن در ليست ?? دانشگاه برتر و ?? دانشگاه آن در ليست ??? دانشگاه برتر دنيا قرار دارند.

همچنين کشور کانادا به دانشجويان بورسيه تحصيلي مي دهد و ‌با اخذ ويزا تحصيلي کانادا و گرفتن فاند از دانشگاه هاي کانادا شرايط تحصيل رايگان در اين کشور فراهم مي شود.

با توجه به قوانين مهاجرتي در کشور کانادا، دانشجويان مي‌توانند بعد از فارغ التحصيل شدن از دانشگاه‌، اقامت دائم کانادا را اخذ کنند.

به اين شکل که دانشجويان بعد از پايان تحصيلات، مي‌توانند از دولت فدرال در خواست ويزاي کار در کانادا کنند و با پيدا کردن کار مناسب و بعد از شاغل شدن، به اداره مهاجرت درخواست اقامت دائم کانادا دهند و‌ بعد از طي شدن اين پروسه بتوانند اقامت کانادا را به دست آورند.

دانشجويان فارغ التحصيل در استان کبک مي‌توانند بعد از اينکه از اين استان فارغ التحصيل شدند، مستقيما از اداره مهاجرت استان کبک درخواست اقامت دائم کانادا را نمايند.

برخلاف استان‌هاي ديگر کانادا که ابتدا فرد متقاضي بايد در خواست ويزا کار در کانادا دهد، در اين استان نيازي به اخذ ويزاي کار نيست و مستقيما مي‌توان بعد از فارغ التحصيل شدن اقامت دائم کانادا را براي خود فراهم کرد.

اگر خودتان از قبل شرکت معتبري را مي‌شناسيد، حتما با آنها همکاري کنيد. اما اگر نظر ما را بخواهيد، پيشنهاد مي‌کنيم براي تحصيل در کانادا، مهاجرت به اين کشور و حتي دريافت اقامت، به سراغ مجموعه رايا بين الملل (internationalraya) برويد. کارشناسان اين شرکت مي‌توانند به شکل رايگان به شما در زمينه مهاجرت تحصيلي مشاوره بدهند. کافي است همين حالا با شماره‌هاي پايين تماس گرفته يا اينکه وارد صفحه مرتبط به مهاجرت تحصيلي به کانادا در اين سايت شده و اطلاعات تکميلي از مزايا تا نحوه مهاجرت به اين کشور را مطالعه کنيد.

مشاوران رايابين الملل آماده هستند تا با توجه به شرايط هريک از شما بهترين مشاوره را به شما ارائه کنند تا با کمترين هزينه و راحت ترين روش به کانادا مهاجرت کنيد.

رايابين الملل مهاجرت تحصيلي هوشمند

 

 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها


عاشقان کره مرکز مقالات و آزمونها دکتر فرامرز صفایی پیروز محمد مبین نبوی محتوای باماگرد فایل تو فایل drmajidghiasi.parsablog.com Bridget افکار معنویِ یک دانشجوی مادی